2014 Kısa Elbise Kombinleri

2014 Kısa Elbise Kombinleri

Mini elbise giymek uzun bacaklar ve hoş görünümlü bir vücut ister. Bu sebeple mini etek yâda mini elbise giyerken vücut koşullarınızı göz önüne almanız gerekecektir. Bazı modelleri kusurları örttüğü için rahatlık ile giyebilirsiniz.

Kısa elbise modelleri bu sene de yine sezonun en favori modelleri arasında gösterilmektedir. Kısa elbiseler ince uzun vücutlarda çok hoş görünüyor olsa da bazen toplu bayanlarında tercih edebildiğini görmekteyiz. Mini elbise modelleri birbirinden farklı çeşitlerdedir. Gece gezmelerine giderken giyilebilecek olan iddialı deri modeller yâda gündüz düz çizmeler ile giyilebilecek modeller arasında seçimler yapabilirsiniz. Mini hoş bir elbiseyi gündüz bir yere giderken düz süet bir çizme ile giyerseniz çok dikkat çekici olamayacaktır. Fakat deri mini bir elbiseyi uzun topuklu bir çizme ile giydiğiniz takdirde çok fazla dikkat çekici bir kombin haline gelecektir. Kişinin gideceği yere göre de rahatlıkla seçebileceği bu modeller her bayanın dolabında mutlaka olan parçalardır. Mini elbise eskilerden beri günümüze kadar sevilerek gelen bir giysidir. Bu elbise modelleri hala her yaştan bayanlar tarafından sıklık ile tercih edilmektedir. Altına giyeceğiniz ince ve parlak bir çorap ile hem bacaklarınızın görünümüz güzelleşecek hem de elbisenizin duruşu daha hoş olacaktır.

2014 Kısa Elbise Kombinleri

Mini elbise modelleri, tüm bayanların dolabında bulunan ve severek giydikleri modellerdir. Bu sezon deri detaylı, parlak, fileli kısa elbiseler çok moda giysilerdir. Bu kısacık ve şık elbiseler ile iddialı görünebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -