2015 Uzun Etek Modelleri

2015 Uzun Etek Modelleri

Bir kadının dolabındaki olmazsa olmazlardan bir tanesi eteklerdir. Bu nedenle hem hava şartlarına hem de duruma uygun modellerin bulunması bir bayan için son derece önemlidir. Bu sezon karşımıza çıkan modelleri oldukça ilgi çeken tasarımlar içeriyor. Etek giymeyi seven bayanlar da doğal olarak bu modelleri çok seviyor. Yaz sezonunda daha farklı ve her zaman kullanılabilecek olan etek modelleri biraz nostaljik, biraz modern, biraz canlı bazen de biraz romantik eserler ortaya koyabiliyor. Yaz aylarında etek giymeyi seven bayan için yazlık etek modelleri 2015 koleksiyonunu sunuyoruz.

Yaz sezonunda göze çarpan ilk etek modelleri diz üstü tasarımlar oluyor. Bu sezon uzun eteklerin yanı sıra öne çıkan diz üstü etek modelleri iş yaşamında ya da günlük hayatında etek kullanmayı seven bayanlar için alternatif seçimler yapmayı da kolay hale getiriyor. Çiçek desen modası elbette etek modellerinde oldukça sık kullanılan bir model.  Hem kloş hem de kalem eteklerinde yer verilen çiçek desenleri ilkbahar ve yaz aylarında en sık kullandığımız etekler arasında yer alabiliyor. Bunun dışında piliseli modellere de bu sezon etek modellerinde daha sık yer veriliyor. Kalın ya da ince çizgiler olarak karşımıza çıkan piliseli modeller de oldukça şık tasarımlardan bir tanesidir. Bunun dışında etek modellerinde dikkat çeken modellerden bir tanesi de tül kaplamlar. Altı saten ya da pamuklu astardan üretilen modellerde üzeri eteğin boyunda ya da biraz daha uzun olarak tül kaplamalar kullanılıyor. Bu tarz hazırlanan pileli tasarımlar da göz dolduran modeller arasında kullanılıyor.

2015 Uzun Etek Modelleri

İş yaşamınızda da etek kullanıyorsanız daha sade renkleri tercih edebilirsiniz. Hem rahat hem de şık bir tasarım olsun isterseniz tek renk etek modellerini deneyebilirsiniz. Saks mavisinden, mint yeşiline, hardal sarısından ikili renklere kadar pek çok renkte etek tasarımı hazırlanmış durumda. Yaz aylarında kullanabileceğiniz bu modeller daha çok koton ve viskon kumaşlardan hazırlanıyor. Bu nedenle de hareket etmek ya da iş gününde kullanmak için ideal. Eteklerinizi kombinlerken de bu sezon yeni çıkan fakir kol ceketleri ya da kolsuz gömlekleri kullanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -