2016 Mezuniyet Elbise Modelleri

2016 Mezuniyet Elbise Modelleri

2016 Mezuniyet Elbise Modelleri

2016 MEZUNİYET ELBİSE MODELLERİNDEKİ SON TRENDLER

Genç kızların mezun olacakları günler artık çok yakındadır. O çok özel güne çok az vakit kaldı. Bu özel gecede hangi elbisenin giyileceği konusunda bir fikir sahibi olmak isteyenler için, moda tasarımcılarının yeni koleksiyonlarına bir bakmak gerekir.

Mezuniyet geceleri, genç kızların beklide hayatlarındaki ilk önemli davettir. Bundan dolayı, en güzel elbiseyi giyerek bütün bakışların üzerlerinde olmasını isterler. Hafızalarda yer edinebilmek için de, son derece kaliteli kumaşlardan üretilmiş, göz alıcı bir elbiseyi giymek gerekir.

   2016 mezuniyet elbiseleri, bu yıl tam da genç bir kıza yakışacak düzeylerde tasarlanmıştır. Genç kızların içindeki çocuğu ortaya çıkaracak modeller, şımarık ve hareketli modeller, idealı ve ışıltılı modeller oldukça beğeni topluyor. Tam da genç kız renkleri olan pastel ve pudra renkleri, bu yılda kullanılmış. Modeller, alabildiğine özgür ve masumane. Bu sezon mezuniyet elbiselerinde, çocuksu bir hava estirilmiş. Kadınsı modellerden uzak, genç kız doğallığını ve saflığını yansıtan sevimli modeller oldukça trend gözüküyor. Etek kısmı pilili, mini elbise modellerde bile dozunda bir kısalık yaratılmış.

Mezuniyet elbise modellerinde, dantel ve satenin bir arada kullanılmış oluğu görülmektedir. Aynı zamanda organze tüllerle, elbiseler adeta uçuş uçuş bir görüntü sergiliyor. Askılı elbiseler oldukça güzel ve sevimli gözüküyor. Etek kısmı valonlu gelen modellerin, üst bedenleri bele tam oturuyor. Genç kızların bellerindeki inceliği ortaya çıkaran bu elbiseler, oldukça zarif görünüyor.

2016 Mezuniyet Elbise Modelleri Resimleri

2016 Mezuniyet Elbise Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -