2016 Plaj Partisi Kombinleri

2016 Plaj Partisi Kombinleri

2016 Plaj Partisi Kombinleri

Gençler için çılgınca eğlenmeyi ve vakit mefhumu olmadan yaşamayı ifade eden tatillerde, gece eğlenceleri de çok fazla yapılır. Gurup halinde düzenlenen kalabalık plaj partilerinde, gençler hafif dokuda ve rahat giysiler giyinmeyi tercih eder. Gece boyu dansın ve çılgınca eğlenmenin sürdüğü ve genellikle sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden bu partilerde, giyilen giysinin rahat olması çok önemlidir. Vücudu aşırı sıkan ve terleten giysiler, geceyi kısa sürede sonlandırmayı gerektirebilir.

plaj-parti-kombinleri

Tek Parça Geniş Model Elbiseler

Bu yıl her vitrinde karşımıza çıkan, tek parça şifon elbiselerin; uzun ve kısa modelleri mevcuttur. Kısa modelleri gençler tarafından fazlaca tercih edilse de uzun modelleri bohem tarzı ile romantik bir görüntü oluşturur. Hafif dokusu ve rahatlığı ile bu tür elbiseler, plaj partileri için idealdir. Açık renklerden, tek renk veya desenli seçilen, tek parça uzun veya kısa model bir elbise, size muhteşem bir gece geçirme olanağı yaratır.

Etek Bluz Kombinleri

Bol çiçek ve desenin moda olduğu bu sezon, geniş kısa ve renkli etekler, üstünde uygun bir bluz kullanarak plaj partisinde rahatlıkla giyilebilir. Yine bu yıl fazlaca kullanılan püsküllü etekler ile üstüne atlet arzı bir bluz giyilerek harika bir plaj partisi kombini oluşturmak mümkündür. Esnek ve hafif kumaşlardan üretilen tüm bu giysiler, geceyi eğlenceden ödün vermeden tamamlamanızı sağlayacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -