Bayan Gömlek Modelleri 2014-2015 Sonbahar/Kış

Bayan Gömlek Modelleri 2014-2015 Sonbahar/Kış

Gömleksiz bir gardırobunuz varsa dolabınızda eksikler var demektir. Eğer tamamlamak istiyorsanız da şimdi tam zamanı. Hazır yazlık gömlekler yeni modeller çıkarmaya başlamışken dolabınızı biraz değiştirmeye başlayabilirsiniz. Hareketli ve canlı desenler, her zaman kullanabileceğiniz gömlek modelleri ya da tarzınızı yansıtabileceğiniz, yazlık şık modeller bu sezon öne çıkıyor. Spor gömlek modellerine yer verildiği kadar daha abiye, ya da klasik modellere de gömlekler arasında yer veriliyor. Ancak kullanılan modelleri istediğiniz şekilde kombinleyebilme gibi bir rahatlığınız var. Bu nedenle tarzınız olmasa da farklı bir model gömleği deneyerek kendinizi yenileyebilirsiniz de.

Bu sezon öne çıkan gömlek modellerinde elbette spor tasarımlar pek çok kadın için en kullanışlı gömleklerdir. 2014 bayan gömlekleri arasında kullanılan kareli ve kısa kollu gömlek modelleri bu anlamda en sık kullanılan modellerden bir tanesi. Kırmızı, yeşil ya da mavi gibi renklerini görebileceğiniz kare desenler geçtiğimiz yıl da sık kullanılıyordu. Bu yıl da kullanılabilirsiniz. Bunun dışında bu sezon kısa kollu gömlek modellerine şifon ekli tasarımlar da eklendi. Salaş görüntüsü ile şıklık yansıtan bir model olarak pantolonlarınızın üzerinden tercih edebileceğiniz modellerden bir tanesi. Bu sezon aynı zamanda kolsuz, sivri yaka gömlekler de oldukça ilgi gören modeller arasında yer alıyor.

Bayan Gömlek Modelleri 2014-2015 Sonbahar/Kış 

Gömlek her zaman kullanmanız gerekebilecek bir kıyafet olduğu için dolabınızda mutlaka birkaç modele yer vermenizde yarar var. Hem eteklerinizle hem de pantolonlarınızla kullanabileceğiniz için gömlek modellerinden faydalanmanızda yarar var. Bunun yanı sıra kıyafet seçiminde zorlandığınız zamanlarda gömleklerden yararlanabilirsiniz. 2014 bayan gömlek modelleri arasında tek renk seçim yapabileceğiniz gibi çiçek desenli ya da asimetrik renk desenli modelleri de kullanabilirsiniz. Eğer tarzınız sporsa bu yıl hazırlanan file desenli modeller de size yakışacaktır. Geniş model seçeneğinin yer alması bayan gömlek modellerinde zevkinize göre seçim yapmanızı sağlayacaktır. Bu yıl özellikle İspanyol paça ve yarım pantolonlarla gömlek kullanabilirsiniz. Yaz aylarında kullanabilmeniz için pamuklu kumaştan üretilen kıyafetleri tercih etmenizde yarar var. Bunun dışında özel davet ve geceler için asimetrik kesimli tül gömlekleri de kullanabilirsiniz.

Bayan Gömlek Modelleri 2014-2015 Sonbahar/Kış Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -