Bayan Sarı Gömlek Modelleri

Bayan Sarı Gömlek Modelleri

Yaz aylarında canlı ve açık renkler daha sık kullanılıyor. Bir de bayanların şıklık yarışı dahil edilince elbette gözde tasarımlar da hazırlanıyor. Bu yıl öne çıkan pek çok kıyafetin yanı sıra renkler de dikkat çekici. Bu anlamda bu yaz en sevilen renklerden bir tanesi de sarı ve tonları oluyor. Hazırlanan pek çok model kıyafette özellikle sarı renkli tasarımlar kadınlar arasında beğeni görüyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da canlı ve parlak renkler sıklıkla kullanılıyor. Bu yıl trend rengi olan sarı da kadınların sevdiği renklerden bir tanesi ve özellikle gömlek ve bluzlardaki sarı tonları bayanların ilgisini çekiyor.

Sezonun yeni rengi olan sarı ile ilgili pek çok tasarım var. Bunlardan bir tanesi ve belki de en çok dikkat çeken kıyafeti tül sarı gömlek modelleri. Hazırlanan tül kumaş sarı renkli elbiselerde pek fazla işleme ya da detay kullanılmıyor. Genellikle sivri ya da sıfır yaka olarak görülen sarı gömlek modellerinde sıfır kollu ve yarım kollu gömlekle bulunuyor. Altında kullanabileceğiniz beyaz bir pantolon ya da bir etekle de çok şık duran bu gömlekle bu yıl kadınlar arasındaki en yaygın kıyafetlerden bir tanesi. Bunu dışında parlak bir ton olması nedeni ile ister gündüz isterseniz de gece kullanabileceğiniz bir kıyafet çeşididir. Bu yıl çok şık duran gömlek tasarımları arasında dar kesimler ve aksine daha geniş dökümlü kesimler var. Birbirine zıt olmasına rağmen her iki kesim türü de büyük ilgi görüyor.

Bayan Sarı Gömlek Modelleri

Sarı gömlek modellerinde dökümlü modeller özellikle yazın sıcak aylarında bayanların daha rahat kullandığı kıyafetlerden bir tanesi olabilir. Bunun dışında aksine slim ya da dar kesim olarak kullanılan modeller de dar pantolon ya da kalem eteklerle kombinlenebilir. Bu yıl sarı modası her yerde var. Elbise modellerinden, eteklere, gömlek ve tuniklerden sandaletlere varana dek pek çok tasarımda özellikle sarı renge yer veriliyor. Eğer elbise yerine parçalı kıyafetler kullanmayı seviyorsanız gardırobunuzda sarı gömlek modellerinden bir tanesine yer vermenizde fayda var.

Bayan Sarı Gömlek Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -