Bayanlar İçin Uzun Saç Modelleri 2014

Bayanlar İçin Uzun Saç Modelleri 2014

Saçlar bir kadının en güzel süsüdür. Bu nedenle de en çok özel gösterilen yerlerin başında gelir. Yeni sezonda da göz önünde olan saç modası aynı zamanda farklı tasarımların da hayat bulmasını sağlayabiliyor. Saçlarınızı uzun kullanmak isteyen bayanlar için de bu yıl için göz kamaştıran tasarımlar sunulabiliyor. Saçlarınız uzunsa doğal halinde bırakabilirsiniz. Bu yıl doğallık modası devam ediyor. Kendi saçlarınızda hafif dalgalı ya da düz saçlar da bayanların günlük yaşamda kullandığı saç modellerinden bir tanesi. Daha masum, kendi halinde saç modellerine yer verilen pek çok defilede de doğal saçlar ön plana çıkarılıyor.

uzun saçlı bayanların yapabilecekleri en iyi bakım türü saçlarındaki kırıkları yok etmek olacaktır. Uzun saçlarda özellikle düz hatlar daha ön planda. Saçlarınızın arkadan düz bir hat çizecek şekilde kırıklarından kurtulabilirsiniz. Bu şekilde hem daha canlı hem daha gösterişli hale geleceklerdir. Bunun dışında uzun saçlar genellikle açık kullanılıyor. Yaz aylarında da kullanılan bu model bayanların fazla vakit harcamadan saçlarına şekil vermesini de sağlıyor. Köpüklü şekillendiriciler kullanarak yumuşak ve canlı kalmalarını da sağlayabilirsiniz. Bu nedenle bu sezon çok fazla fön kullanmaktan ya da saç spreylerinden uzak durun. Saçlarınızın yumuşak kalmasını özen gösterin. Saçlarınız dalgalı ya da kıvırcıksa açık olarak kullanabilirsiniz. Çünkü bu sezon kıvırcık saçlar da bayanlar arasında çok sevilen bir model.

Bayanlar İçin Uzun Saç Modelleri 2014

Uzun saç kullanmak kısa saç kullanmaya oranla daha zordur. Şekil verilmesi ve bakım yapılması gerekir. Eğer saçlarınızı açık sevmiyorsanız yukardan topuz yaparak kullanabilirsiniz. Günlük yaşamda dağınız topuzlar sık tercih ediliyor. Bunun dışında kenardan örme ya da alttan atkuyruğu da yapabileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Uzun ve kısa saç kullanan bayanların dikkat etmesi gereken noktalardan bir tanesi de saçların parlak görünmesidir. Bunun için bakım kürü kullanmanız gerekebilir. Eğer saçlarınızda boya varsa haftalık kürler uygulamanız saçınız için daha iyi sonuçlar almanızı da sağlar. Bunun dışında doğal renkler kullanarak saçınızı doğal gösterebilirsiniz. Bu sezon kahve tonları bu nedenle tercih edilen renk tonlarından bir tanesidir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -