Beyaz Bayan Pantolon Modelleri

Beyaz Bayan Pantolon Modelleri

Bu yıl beyaz pantolon kadınlar arasında oldukça yaygın olan pantolon modellerinden bir tanesidir. Bu sezon karşımıza çıkan pek çok pantolon kesimi özellikle beyaz ve tonlarındaki renklere ağırlık veriyor. Bu nedenle de bu yıl çok sayıda beyaz pantolon modeli görmeniz mümkündür. Pek çok ürün farklı kumaş dokuları ile hazırlanırken genelde kot ve pamuklu kumaşlar hem kullanım ile rahatlık verdiği için hem de dar paçalı kesimleri sevildiği için beyaz renkte modelleri ile dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra şık kombinler için de beyaz bayan pantolon modelleri oldukça ideal bir renk. Eğer kilo sorununuz yoksa ve bacaklarınıza güveniyorsanız beyaz pantolon modasını siz de takip edin!

Beyaz Pantolon Kombinleri

Yeni sezonun en dikkat çeken renklerinden bir tanesi de beyaz. Farklı kıyafet ve aksesuarlarda kullanılan beyaz tonları özellikle pantolon modellerinde yoğunluk kazanıyor. Hazırlanan pek çok ünlü kataloga da bu renk pantolon modellerine yer veriliyor. Dar paçalı ve bol paçalı olarak karşımıza çıkan beyaz pantolon modellerinde ton ya da detay farklılıkları bulunuyor. Kullanılan kot ve pamuklu- viskon karışımlı kumaşlarda beyaz pantolon modelleri daha çok dar paçalı. Midi ya da tam boy tasarlanan beyaz bayan pantolon modelleri yaz aylarında da kullanmaya elverişli olduğu için ideal bir seçim olabilir. Bunun yanı sıra hazırlanan bazı modellerde dökümlü kesimlere ve İspanyol paça modellere de yer veriliyor. Kot için hazırlanan tasarımlarda İspanyol paça tasarımları daha sık görebilirsiniz. Bunun dışında beğendiğiniz markaların ürünlerinde de geniş kesimli ya da dökümlü beyaz pantolon tasarımları yer alıyor.

Beyaz Bayan Pantolon Modelleri

Seçtiğiniz bir beyaz pantolon modelini kombinlemek istediğinizde elinizde pek çok seçenek olacaktır. Gideceğiniz yere ya da kullanacağınız zamana göre ister abiye isterseniz spor bir kıyafet olarak kullanabilirsiniz. Eğer polyester- pamuklu ya da viskon kumaş bir beyaz pantolon tercih ediyorsanız kombinlerinizde de bu yazın renklerine yer verebilirsiniz. Kot gömlekler, simli bluzlar ya da narçiçeği bir gömleği komin için kullanabileceğiniz gibi sade bir renk tişörtle de kombin kurabilirsiniz. Elbette sandaletlerle de kombini tamamlamış olursunuz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -