Çocuk Modası

17 Eylül 2014

Bebekleri el örgüsü yeleklerde ve hırkalarla soğuktan korumak artık toplumumuzda gelenek haline gelmiştir. Marifetli hanımlar hem kendi bebekleri için hem de tanıdıklarının, akrabalarının bebekleri için yelekler örerek birçok model geliştirmiştir. Siz de ister kendi çocuğunuz için yelek modeli arıyor olun ister bir tanıdığınıza hediye etmek istiyor olun en güzel en yeni örgü modelleri örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Aşağıda yer alan görsellerde sizler...

22 Ağustos 2014

Yeni tasarımları tercih eden Vicco ayakkabı modelleri ile çocuklara çeşit çeşit ayakkabılar sunuyor. Rengarenk çocuk ayakkabıları hem kaliteli hemde çok ucuz. Ayakkabı fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında değişen Vicco ayakkabılar ayrıca ayak sağlığını da koruyor. Yürümeye yeni başlayan bebekler içinde yumuşacık ayakkabılar üreten Vicco kalite ve indirimi bir arada tutarak müşterilerini memnun etmek için uğraşıyor.

21 Ağustos 2014

LC Waikiki 2015 Koleksiyonu kız çocuk kıyafetleri ile okul döneminde ne giyecek diye dert etmeye gerek kalmayacak. Çünkü LC Waikiki Okul Kataloğu ile çeşit çeşit kız çocuk kıyafetleri bulunuyor. Birbirinden güzel kazak, hırka, çanta, pantolon, t-shirt gibi ürünleri LC Waikiki mağazalarında bulabilirsiniz.

21 Ağustos 2014

LC Waikiki 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılında öğrenciler için okul kataloğu adı altında giyim modelleri koleksiyonu çıkardı. Bu koleksiyonda öğrenciler için giyim ve okul eşyaları yer alıyor. LC Waikiki Erkek Çocuk Okul Kataloğu içerisinde gömlek, pantolon, ayakkabı, Kazak, hırka, t-shirt ve çanta bulunmaktadır.  

Yukarı Çık -