Deri Etekler Nasıl Kombinlenir?

Deri Etekler Nasıl Kombinlenir?

Deri Etekler Nasıl Kombinlenebilir?

Deri, son birkaç sezondur deri pantolonlarla başlayan çıkışını deri eteklerle perçinledi. Deri etek dediğimizde aklınıza sadece siyah ve klasik formlar gelmesin. Modada ezber bozan yaklaşımlar, 2015 ilkbahar yaz sezonu ile beraber deri etekleri pembeden bordoya dek çok farklı renkleri karşımıza çıkartıyor.

Deri etekler hangi parçalarla tamamlanabilir?

kisa-deri-etek

Aslında deri etek, zor bir parça değildir. Beden yapınıza uygun bir deri eteği, çok çeşitli üstlerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.  Burada tek kural, deri tek başına oldukça fenimen bir parça olduğundan, etekler deri üstlerle tamamlanmamalı; pamuk üstlerle derinin dişiliği yatıştırılmalıdır.

Deri Etek Gömlek İkilisi

pileli-deri-etek
Deri eteklerin çan, kloş, pilili ya da kalem formları ile beyaz bir gömlek harika bir uyum yaratır. Dar ve uzun kalem eteklerde biraz bol bir tunik ya da gömlek tercih edilmelidir. A tipi uzun deri  eteklerde eteğin rengi önemlidir.  Etek siyahsa üst parçalarda özgür davranılabilir ancak renkli uzun deri eteklerin hareketliliği koyu renk parçalarla dizginlenmelidir.

Siyah Deri ile Siyah Asalet
Siyah deri etekler tabi  dizin hemen altında ya da diz üzerinde olduğu sürece siyah bir gömlek ya da tunik ve badi ile rahatça tamamlanabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken siyah deri etek ve üst kombinini aksesuar ile bir parça hareketlendirmektedir. Bunun için de son zamanların trendi madalyon kolyeler harika bir seçim olacaktır. Siyah deri uzun etekler ve siyah üst ise sizi çok boğacağından iyi bir uyum yaratmaz.

Deri Etek Kot Gömlek
Deri etek ve açık renk, ince kot gömleğin yarattığı eklektik uyumu çok az kombin yaratabilir. Deri etekleriniz üzerine bir kot gömleği mutlaka düşünmelisiniz.

Deri Etek Ayakkabı

visne-curugu-deri-gorunumlu-etek
Deri eteklerin ayakkabı modelleri ile arası bir hayli iyidir. Tabi spor ayakkabılardan da bahsetmiyoruz. Platform topuklardan babetlere ve leoferlerle değişik model ayakkabılarla rahatlıkla tamamlayabileceğiniz deri  elbiseler, ayakkabı konusunda geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Deri Etek Modelleri

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -