D’S Damat Damatlık Modelleri 2014

D’S Damat Damatlık Modelleri 2014

Günlerce heyecandan uyuyamadığınız, her gece her gün nasıl geçeceğine dair derin derin düşüncelere daldığınız, hayatının en mutlu günü olarak geçirmek istediğiniz ve en önemli gününüz olan düğün gününüz geldi çattı. Şimdi de organizasyon heyecanının yanında başka bir tatlı heyecan sardı sizi. Damatlık heyecanı. Kendinize hayat arkadaşı olarak seçtiğiniz eş adayınız mükemmel bir gelinlikle karşınıza çıktığında, sizde onun şıklığına ayak uydurabilecek kadar şık olmak zorundasınız. D’S damatlık modelleri 2014 yılına mükemmel bir giriş yapmaktadır. Birbirinden şık, desen ve renkli damatlık çeşitleri ile siz damat adayları için tasarlandı.

D’S damatlık modelleri her bedenden erkekler düşünülerek tasarlanmış. Vücuda oturan kesimleri ile sizi şık bir görüntüye kavuşturmaktadır. Kaliteli kumaş kullanılarak hazırlanan damatlık modelleri birçok koyu rengin yanında açık renk modelleri ile de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Kaliteli bir ayakkabı, kravat, kemer ve kol saati gibi aksesuarlarla kombin edildiğinde, en önemli gününüz olan düğününüzde tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Ceketi beyaz olan bir takım elbisenin ceketin yaka kısımları ve pantolonu siyah tercih edilip, yine siyah bir papyon ile kombin edildiğinde mükemmel bir damatlık modeli ortaya çıkmaktadır. Bu mükemmel modelle güne damganızı vurabilirsiniz.

D’S Damat Damatlık Modelleri 2014

Kış aylarına girerken açık renklerin yerini daha çok koyu renkler almaktadır. D’S damatlık modellerinde her rengin koyu tonlarını bulabilirsiniz. Kaliteli kumaşlarla tasarlanan bu damatlık modellerini oldukça da uygun fiyata elde edebilmektesiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -