Gelin Damat Annesi Abiye Elbise Modelleri

Gelin Damat Annesi Abiye Elbise Modelleri

Düğünler yalnızca gelin ve damat için önemli organizasyonlar değiller. Onlardan daha çok anneleri için önem taşır. Malum, çocuğunuz bir kere evleniyor; mükemmel görünmek sizin hakkınız! Gelin damat annesi abiye elbise modelleri seçiminde dikkatli olmalıdırlar. İlk aşama da elbette kıyafetinizi seçmek, ama alışverişe çıkmadan ya da terzilerin kapılarını aşındırmadan önce bu yazıyı bitirmenizi öneririz.

Öncelikle gelinin/damadın annesiyle elbisenize karar vermeden önce muhakkak konuşun. Aynı renklerden, tarzdan uzak durmaya çalışın. Ama uyumlu aileler olduğumuzu daha düğün günü belli etmeliyiz diye düşünenlerdenseniz ona da bir itirazımız yok.

Alışverişinize mutlaka en az beş ay öncesinden başlayın. Düğün yaklaştıkça gelin ve damattan daha gergin bir hale geleceksiniz. Bir de çocuğunuz her zamanki gibi yine size güvenip bir şeyleri son ana bırakacağı için koşuşturmaktan kendinize vakit ayıramayacaksınız. Buna izin vermeyin, siz o düğünü en çok hak edenlerdensiniz!

Gelin Damat Annesi Abiye Elbise Modelleri

Renk seçimi tamamen size kalmış, mutlaka bu renkler arasından seçmelisiniz diye bir kural yok. Ama geleneklere göre düğünde beyaz ve siyah giymemeniz gerektiğini söylememize gerek yoktur herhalde. Beyaz giymek geline rakip olmak anlamına geleceği için tercih edilmez. Eh, en mutlu gününüzde siyah giymenin de manası yok. En iyisi siz renkli kıyafetlerden yana kullanın tercihinizi. Özellikle sarışınsanız yeşil tonlarındaki bütün abiyelere göz atmanızı öneririz.

Ne olursa olsun risk almamaya özen gösterin. Size muhakkak çok yakışan bir renk vardır, o renkteki bütün kıyafetleri sömürün. Genelde anneler elbiseden yana kullanırlar tercihlerini ama hem asil hem zarif durması için biz etekli takımları öneririz. Ama klasikten uzaklaşın, eteğinizi ve ceketinizi farklı renklerde seçin. Bir de ayakkabıda fazla topuktan kaçının, o gün en çok siz koşturacaksınız, gece huzurlu bir uyku çekmeniz gerekiyor,  ayak ağrısıyla uğraşmanızı istemeyiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -