Gelinlik Modelleri 2014-2015 Sonbahar/Kış

Gelinlik Modelleri 2014-2015 Sonbahar/Kış

Her genç kızın elbette hayalini kurduğu kıyafetler arasında gelinlik ilk sırada yer alır. Hatta çocukluktan itibaren hayal kuranlar bile vardır. Bu nedenle her sezon dikkat çeken gelinlik modelleri her sezonda farklı bir detayla ya da modelle karşımıza çıkıyor. Bu sezonda sunulan gelinlik modelleri hem genç kızların çok beğeneceği hem de farklı yerlerde kullanılabilecek tasarımları ile göz dolduruyor. Straplez modeller geçtiğimiz yıl da kullanılan ve bu yıl da ilgi gören gelinlik modellerinden ilki.

Straplez gelinlik modellerinde taşlı ya da sade saten işlemeli modeller kullanılıyor. Genellikle bayanlar arasında yaş farklılıklarına göre seçimler de değişiyor. Straplez, işlemeli modeller pul, inci ya da taş işlemeli modeller olarak kullanılıyor. Bunun dışında çapraz incili kolyeler eklenen modeller de işlemeli gelinlik modelleri arasında göz dolduran modellerden bir tanesi. Bunun dışında sade saten kaplama modeller de gelinliğin masum halini yansıtan en güzel modellerden bir tanesi. Tabi elbisenin bütünü ile bakıldığında bu modeller daha gelinlik modelleri daha hoş ve güzel görünüyor. İki parçalı olarak gelinlik kullanmak isterseniz korseli üstleri deneyebilirsiniz. Kalıp halinde duran bu modeller daha düzgün bir fizik görüntü sunarlar. Bunun dışında bu tarz modellerde balık ya da prenses etekler tercih edilmektedir. uzun kuyrukları ile de dikkat çeken balık etekli modeller oldukça şık ve görkemli bir güzellik sunarken prenses gelinlik modelleri de masalsı bir hava vermektedir.

Gelinlik Modelleri 2014-2015 Sonbahar/Kış

Kilo sorunu çeken bayanlar da bu yıl hazırlanan gelinlik modellerinde aradıkları güzelliği bulabilecektir. Fazla kiloyu saklaması nedeni ile belden genişleyen modeller deneyebilirsiniz. Bu tür modellerde de tül kaplama ya da saten olarak tercih yapabilirsiniz. Bunun dışında gelinliklerde kullanılan farklı aksesuarlar da bulunuyor. Son yıllarda kaftanlı gelinlik modelleri bu anlamda dikkat çeken modeller sunuyor. Bunun dışında çiçek ya da eldiven detaylarında da yine gelinliğinize uygun modeller kullanabilirsiniz. Krem, kırık beyaz, soft beyaz gibi renkler de gelinliklerde kullanılan ve tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Eğer siz de farklı ve unutulmaz bir gelinlik arıyorsanız farklı renk tonlarını deneyebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -