Kalem eteklerinizi kombinlerken bunlara dikkat!

Kalem eteklerinizi kombinlerken bunlara dikkat!

Kalem eteklerinizi kombinlerken bunlara dikkat!

Kendinizi en rahat hissedebileceğiniz ve en kolay kombinlerinizden birini yapabileceğiniz gardrobunuzun en değerli parçalarındandır kalem etekler.
Kalem etekler yaz-kış modası geçmeyen ve kazak olsun, gömlek olsun, istediğiniz tarz bir ayakkabı olsun her çeşit,renk ve türe uyumludur.
İş toplantılarınızda, resmi davetlerde  isterseniz de günlük salaş sokak tarzınızda sportif bir havaya bürünebileceğiniz kalem etekleri en iyi şekilde sizin için kombinledik!

Kalem etekler ile hangi üstleri kullanabilirim?
Dantelden şeffaflığa kadar her çeşit ince-kalın kumaş ve detaya göre şekillendirilen, göbeğinizde daralıp daha sonra yeniden genişleyen peplüm modelleri ile kalem etekler kum saati görünümü vererek ayrılmaz bir ikilik oluştururlar.

Gömleklerinizde de bu detayın yanında, saten, şeffaf, dantelli daha birçok üstünüzü tam saran ve ince görünmenizi sağlayan modelleri tercih ederseniz içiniz rahat bir şekilde ve kendinizden emin olarak kendi modanızı oluşturabilirsiniz.

Kalem eteklerin yüksek bel olmasının avantajlarından biri göbek dekoltesi verebileceğiniz bluzlar ile yapılacak kombinlerdir.

Kış aylarında olduğumuz bu günlerde özellikle kalem eteklerinizi giymekten çekinmeyin. Kalem etek ve kazaklarınızla yapacağınız tasarımlarda hiç zorlanmayacaksınız. Kazağınız hangi yünden yapılmış olursa olsun kalem eteğinizle istediğiniz şıklığı yakalayabileceksiniz.

Henüz ilkbahara yeni geçiliyorsa ya da sonbahar dönemlerinde sade üstler yetmeyebilir. Bu durumlarda blazer ceketler kurtarıcınız olacak. Üstelik kalem etek ile en iddialı renklerde dahi tamamlayacılık görevini başarılı bir şekilde üstlenecek.

Kalem eteklerde hangi detayları kullanabilirim?
Şimdiye kadar kombinleyebileceğiniz parçaların özelliklerinden bahsettik. Şimdi ise kalem eteklerinizin de görünümüne daha canlılık katan türlerinin olduğunu bilmenizi isteriz.
Pullarla işlenmiş, dantel detayları sayesinde sıcak ve romantizmin bir arada verildiği, golden renklerinin tercih edilerek parlamanızı sağlayan, son trend olan leopar desenleri ile çekiciliğinizi arttıran, boncuklarla renklendirilmiş, taşlarla göz alıcı bir model verilmiş ya da iddialı renklerle vücudunuzu saracak olan deri kalem etekleriniz için üstünüzde tül gömlekleriniz ile iddialı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sportif olmak için ise kot kalem etekler ile bol üstler, sweatshirt, tişörtleriniz, ekoseli gömlekler ve spor ayakkabılar ile salaşlığınızı tamamlayabilirsiniz.

Kalem etek ile hangi ayakkabı kullanılır?
Kalem etek dendiğinde akla ilk gelen yüksek topuklulardır.
Topuklarınızdan parmak uçlarınıza kadar ince bir çizgi halinde zarafetinizi tamamlayacak olan stiletto ayakkabılardan vazgeçmeyin.
Bu sayede parmak uçlarınızda geziniyormuşçasına basenlerden ince ve bacaklardan uzun görünebilirsiniz.

Kalem eteklerinizi kombinlerken bunlara dikkat! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -