Örgü Bebek Yelekleri 2015

Örgü Bebek Yelekleri 2015

Bebekleri el örgüsü yeleklerde ve hırkalarla soğuktan korumak artık toplumumuzda gelenek haline gelmiştir. Marifetli hanımlar hem kendi bebekleri için hem de tanıdıklarının, akrabalarının bebekleri için yelekler örerek birçok model geliştirmiştir. Siz de ister kendi çocuğunuz için yelek modeli arıyor olun ister bir tanıdığınıza hediye etmek istiyor olun en güzel en yeni örgü modelleri örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan görsellerde sizler için bebek yelekleri örgü modelleri, bebek yelekleri örgü modelleri anlatımlı, bebek yelekleri örgü modelleri 2015, kız bebek örgü modelleri sayfamızda topladık. Bu birbirinden şirin örgüleri kendi bebeğiniz için kullanabilir, tanıdıklarınızın bebeklerine hediye edebilir ya da 20-30 tl (örgünün zorluk derecesine bağlı) arasında bir fiyata satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Beyaz Kız Bebek Yeleği

Sizin için derlediğimiz modellerde hem kız hem de erkek bebekler için birbirinden şirin modelleri bulabilirsiniz.

Bebeğinize dışarıdan seri üretim yelekler almak yerine el örgüsü, ipliğinden emin olduğunuz yelekleri giydirmeniz hem çok daha güvenli olması açısından hem de tasarruf etmenizi sağlaması açısından çok avantajlı. Hala bebeğiniz için birbirinden güzel renkli, yumuşacık ipliklerden almadıysanız bu modeller size ilham verecek…

Örgü Bebek Yelekleri 2015

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -