Pullu Payetli Elbise Modelleri

Pullu Payetli Elbise Modelleri

Bu sene kıyafetlerde detaylar son derece ön plana çıktı ve bayanlara verilen bu şıklık oldukça yüksek bir egonun yanı sıra onarlın daha çekici hale gelmesini sağladı birçok marka işlemeleri pulları koleksiyonunda aktif olarak kullanırken özellikle Bershka ve Zara aynı zamanda Wally weijl bu modayı en hâkim şekilde kullanan markalardan oldu. Elbiselerde ve eteklerde aktif olarak kullanılan bu moda birçok bayanın hoşuna gitti özellikle özel günlerde ya da akşam yemeklerinde tercih edilen bu detaylar herkesi sevindirdi. Bu eteklerin fiyatı genel olarak biraz daha pahalı oldular çünkü detayları fazlaydı. Payet ve pul detayları kullanılan elbiseler genel olarak 99 ve 150 TL arasında değişirken etekler ise 45 TL ile 75 TL arasında bir fiyat alarak şıklıklarına yakışır rakamlarla karşımıza çıktılar.

Pullu Payetli Elbise Modelleri

Bu detaylar doğru kullanılması gereken ve herkesin ilgisini çekebileceğiniz detaylar olduğu için elbiselerde çok fazla aksesuara yer verilmemeli ve sade çanta ayakkabı ile kombinlenmelidirler. Etekler ise düz atlet ya da gömlekle siyah beyaz tercihi ile kombinlenirken kolye ile detaylandırılabilir ancak bilezik ya da bileklik ile kapatılmamalıdırlar. Etek ışıltısı ile bütün gece parlarken elinizin etek hizasına indiği anlarda hoş görünmemesini istemezsiniz.

Giydiğinizde star olacak olan bu ürünleri kesinlikle abartılı kombinlemelerden uzak tutmalı ve üzerinizdeki bakışların keyfini çıkarırken mutlu olmalısınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -