Sevimli Panda TV Videoları ile Renkleri Öğreniyoruz

Sevimli Panda TV Videoları ile Renkleri Öğreniyoruz

Sevimli Panda TV Videoları ile Renkleri Öğreniyoruz

Sevimli panda TV videoları ile renkleri öğreniyoruz çalışması içinde çocukların çevrelerine olan duyarlılığı konusunda eğitici konular işlenmektedir. Aynı zamanda çocukların sevdiği balonlar seçilerek eğlenceli, saatler geçirmeleri için video çekimleri yapılmıştır.

Günümüzde sosyal ağların sıklıkla kullanıldığı ve her türlü mobil cihazdan bağlantı sağlanabilme kolaylığı kullanılarak videoları istediğiniz yerden çocuklarınız istediği anda açma ve seyrettirme avantajlarını kullanabilirsiniz. Bunun için videolarımızın gösterildiği Youtube kanalına ve internet sitemize üye olmanız daha geniş ve çok avantajı bir arada kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

İnstagram ortamından rahatlıkla videolara erişim sağlayarak çocuklarınızın sıkıldığı anda eğlenceli bir şekilde seyrederek oyun oynarken öğrenmeleri sağlanacaktır.

Su Balonları ile Renkleri Öğreniyoruz Videosu

Sevimli panda TV videoları ile renkleri öğreniyoruz çalışmasında tamamen çocukların renkler konusunda bilinçlenmesi ve çevresinde gelişen olayların ve nesnelerin varlıklarını anlayabilmesi konu olarak değerlendirilmiştir. Öncelikle kaç renk olduğu belirtilirken aynı zamanda sayı sayma ve sayıları kavrama eğitimi verilmektedir.

Oyun olarak yapına bu videoda önce balonların toplu olarak renkler belirtilmektedir. Sevimli panda TV videoları ile renkleri öğreniyoruz çalışmasında sırasıyla ana renkler balonlarla öğretilmektedir. Renk olarak yeşil, sarı, turuncu, mavi, kırmızı seçilmesindeki asıl amaç çocukların en çok ilgi duydukları renklerin olmasıdır. İçleri su ile doldurulan balonlar çubuklarından kurtularak suyun içine dağılmaktadır. En küçük yaştaki çocuğun bile dikkatini çekecek bu hareket anlama yetenekleri konusunda daha kalıcı çalışmalar olmaktadır.

Hareket eden nesneleri takip eden çocuklar söylenenlerden de belirli kısımlarını hafızalarına yerleştirecektir. Mesela mavi renk belirtilirken gökyüzü ile eşleştirilmesi çevresinde ki diğer mavi renklerin neler olduğunu da basit bir şekilde öğrenmesine yardımcı olmaktadır. Balonların suyun içinden alınarak basket potasına tek tek atılırken renklerinin belirtilmesi de burada daha iyi anlamasına ve kavramasına yardımcı olacaktır.

Çocuklarınıza rahatlıkla seyrettirebileceğiniz Sevimli panda TV videoları ile renkleri öğreniyoruz çalışmaları sayesinde en basitten daha ileri seviyelere kadar eğitici videolara ulaşma imkanı bulacaksınız. Çocuklarınızın diğer televizyon programlarından uygunsuz olmayan davranış biçimlerini taklit ederek yaşamlarında kullanmasına müsaade etmeyerek eğlenirken öğreneceği bu videolara Youtube kanalımıza üye olarak daha hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sevimli Panda TV Videoları ile Renkleri Öğreniyoruz Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -