Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri 2014 – 2015

Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri 2014 – 2015

Tesettür kıyafetlerin bulunması ve kullanılması diğer kıyafetlere oranla daha zordur. Bu durum yaz aylarında da kendini gösterebiliyor. Bu nedenle her sezon için tasarlanan kıyafetleri ve sizin onları nasıl kullanabileceğinizi keşfetmeniz gerekebilmektedir. Yaz aylarında kullanılabilecek pek çok farklı model var aslında. Tesettür elbise modellerinde de bu yıl daha çok hafif kumaşlar tercih ediliyor. Krep, şifon ya da tül kaplama elbise modelleri tesettür kıyafetlerle uyumlu hale getirilerek hem trendi hem de şık bir tasarım oluşturulabiliyor. Bu nedenle bu yıl hazırlanan pek çok kıyafet tasarımında bu kumaş modellerini sıklıkla göreceksiniz.

2014 tesettür elbise modelleri uzun ve midi boylara sahip. Bu da kullanıcısı için seçeneklerin artması anlamına geliyor. Genellikle midi olarak tasarlanan elbise modellerinde iki parça görünümlü elbiseler tül kaplamalarla uzatılabiliyor. Bu tür modeller daha çok genç kesimin tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Renk seçeneği oldukça fazla. Aklınıza gelebilecek her rengin tek parça ya da iki renkli halini tesettür elbise modellerinde görebiliyorsunuz. Yaz aylarında daha rahat kullanılabilmesi için hazırlanan modeller genellikle hafif kumaşlı ürünler ve genellikle mat renkleri içeriyor. Astarsız olarak kullanılabildikleri için tercih edilen mat renkler aynı zamanda pamuklu olması nedeni ile rahat kullanım imkanı sağlıyor. Bunun dışında tesettür elbise modeli olarak kullanılabilecek binlerce model bulabiliyorsunuz.

Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri 2014 – 2015

Tesettür Elbise Fiyatları 100 TL ile 400 TL arası değişmektedir. Ürünleri satın almak için Alvina, Tekbir Giyim, Moda Nisa, E tesettür, Kayra Giyim, Tozlu giyim gibi tesettür markaların internet sitelerine göz atabilirsiniz.

Tesettür elbise modelleri kadar dikkat çeken kıyafetler arasında bu yıl tunik modelleri de bulunuyor. Uzun ve salaş model tunik modelleri dar paça pantolonlarla tamamlanabiliyor. Petrol mavisi, pembe, sarı, mint yeşili gibi renklerde tasarlanan tunik modeller beyaz ya da buz mavi kotlarla kullanılabiliyor. Diz üstü elbise modelleri de kot pantolon üzerinde tunik olarak kullanılabilmektedir. Tesettür elbise modelleri diğer kıyafetler kadar önem kazanan ayrı bir kol haline geldi. Bu nedenle kendi has bir trendi olduğunu söyleyebiliriz. Canlı renkleri ve neon temalı modelleri bu yıl elbise modellerinde sıklıkla görebilirsiniz. Bunun dışında tasarlanan modeller iki renkli kıyafetler olarak sunuluyorsa başka bir aksesuar kullanmadan sadece uygun bir şal ya da eşarpla da kullanılabiliyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -