Takım Elbise Modelleri

Takım Elbise Modelleri

Takım Elbise Modelleri

Şıklığın vazgeçilmez adresleri arasında öncülüğünü koruyan takım elbise modelleri aracılığı ile farklı bir kombine imza atarak marjinal formun elde edilmesine olanak tanıyabilirsiniz. Tarzınızı enlerde yaşatacak takım elbise modelini seçerken en çok dikkat edeceğiniz hususlardan biri de sahip olduğunuz ten ile takım elbisenin uyum içerisinde olmasıdır. Kendinize en çok yakışan rengi seçerek tarzınız ile uyumu birleştirebilirsiniz.

Olağan bir takım elbisenin vücut hatlarınız ile uyuşup uyuşmadığını gözlemleyerek oturup oturmadığını anlayabilirsiniz. Takım elbise modelleri siz değerli müşterilerimizi kusursuz bir platforma taşırken aynı zamanda yanlış seçimler aracılığı ile istemediğiniz karelerin elde edilmesine sebep olabilir. Seçeceğiniz takım elbise kesinlikle olağan vücut hareketlerinizi kısıtlamamalı ve ceket boyu kollarınızı kaldırdığınız zaman sizinle beraber ceket de yukarı doğru çıkmalıdır. Kullanacağınız ceketin ölçüleri ne bol ne de dar olmalıdır. Ceketinizin omuz kısımları ölçülerinize paralel olarak uygunluk sağlamalıdır. En çok dikkat etmeniz gereken hususlardan biri ceketinizin kol uzunluğudur. Ceketinizin kol kısımları sahip olduğunuz bilek kemiğinin bittiği bölgeye kadar uzanmalıdır. Gömleğinizin boyu ise cekete oranla sadece 1 cm uzun olmalıdır.

Ceketinizin beden genişliğine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Ceketin iliklendikten sonra yaklaşık 2 parmak beden genişliğinin olması gerekmektedir. Ceket boyunu ise farklı tercihler aracılığı ile ön plana çıkararak farklılık yaratabilirsiniz. Takım elbisede kullanacağınız pantolon ölçüsü de belinizin sahip olduğu ölçü ile uygunluk göstermelidir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -