Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları

Tesettür kıyafetler arasında en çok kullanılan modellerden bir tanesi de tuniklere aittir. Bu nedenle geçtiğimiz sezon ilgi gören tunik modelleri bu sezonda yeni tasarımları ile sunulmaya devam ediyor. Günlük ya da özel zamanlarınızda kullanımınıza göre ayırabileceğiniz bu tunikler oldukça şık tasarımlar içerdiği gibi rahat ve her zaman kullanabileceğiniz tasarımlar da içermektedir. Öncelikle bu yılın trend renklerine tunik modelleri 2014 koleksiyonunda da yer verildiğini söylemek gerekiyor. Turuncu, narçiçeği, kırmızı, mavi ve yeşil tonları tuniklerde sık olarak kullanılan renklerdir.

2014 tunik modelleri uzun tasarımları tesettürlü bayanlara kullanabilecekleri tasarımlar sunuyor. Genel olarak pantolon üzeri kullanılan tasarımlarda bisiklet yaka ve sıfır yakalar tercih ediliyor. Sade renkli tunik modellerini bu anlamda gündelik yaşamınızda kullanabilirsiniz. Bunun dışında baskılı ya da desenli modeller de bu yıl tunik modellerinde yer verilen desenleri oluşturuyor. Hazırlanan modeller günlük yaşam için oldukça şık tasarımlar sunuyor. Bu tarz modeller sadece tesettürlü bayanların değil açık ya da kapalı her bayanın ilgisini çekiyor. Bunun dışında abiye olarak da kullanılabilecek tasarımlar var. Genel olarak bakıldığında düz olarak sunulan tunik boyları abiye tasarımlarda daha asimetrik kesimler içeriyor. Hazırlanan modellerde sunulan canlı renkler, kesimleri ile birlikte özel bir davet için ideal gibi görünüyor. Bu sezon tunik renklerinde hardal sarısı, mint yeşili, saks mavisi ya da pembe gibi renklere yer veriliyor. Eğer bir davete katılacaksanız bu tip bir tunik modeli tercih edebilirsiniz.

Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları

Fiyatları ortalama 50 TL ile 120 TL arası değişmektedir.

Günlük yaşamda da özel zamanlarda da kullanılabilecek olan tunik modelleri 2014 koleksiyonu ile yine bayanların ilgisini çeken modeller sunuyor. Günlük tasarımlarda da devam eden şıklık ince detaylar içeriyor. Öncelikle kullanılan boydan düğmeli tasarımlar hem genç hem de orta yaş bayanların ilgisini çeken modellerden bir tanesi. Günlük için kullanabileceğiniz tasarımlarda deri ya da omuz işlemesi gibi farklı detaylara da yer verilebiliyor. Gün içinde hem şık hem de rahat olabileceğiniz bu tasarımlar sadece tesettür kullanan bayanlar için değil açık bayanlar için de rahat kullanılan kıyafetler haline gelmiş durumda.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -