Uzun Kısa Kalem Etek Modelleri

Uzun Kısa Kalem Etek Modelleri

İş yaşamında bir bayanın en şık kıyafeti olabilecek kalem etekler hem kullanışlı olmaları nedeni ile hem de şık bir seçenek olması nedeni ile tercih edilmektedir. Her ne kadar tatil dönemi olmuş olsa da hala çalışmak zorunda olan bayanlar için iş dünyasında da kullanabilecekleri en şık etekler kalem eteklerdir diyebiliriz. Kalem etekleri bu yıl son derece farklı tasarımlar sunuyor. Kış aylarında kullandığımız deri etekleri yerini koton ve polyester etek modellerine bıraktı. Bu da doğal olarak daha fazla seçenek ve model var demektir.

Yeni sezon için hazırlanan kalem etek modellerini diz üstü ve diz boyu olarak ikiye ayırabiliriz. İş yaşamında da kullanılabilirler ancak koton tasarımlar bulunduğu için günlük yaşamda da kullanılabilecek etek modellerinden bir tanesidir. Kalem etek modelleri 2014 sezonunda canlı renkler kullanıyor. Narçiçeği, lacivert, yeşil, sarı, beyaz ya da mint yeşili gibi renklerde görebileceğiniz bu etek modelleri oldukça şık. Bunun dışında etek modellerinde genellikle yüksek bel kullanılıyor. Yüksek bel olarak tercih edebileceğiniz modellerde mini boyları da görebilirsiniz. Bu sezon kullanılan kalem etek modelleri daha rahat ve kullanışlı tasarımlar içeriyor. Daha öncede belirttiğimiz gibi kalem etek modellerinde deri kumaşlar yerine kotonlar ve polyesterler tercih ediliyor. Bu nedenle kullanım açısında daha rahat modeller hazırlanıyor. Hazırlanan modellerde spor kesimler kullanılıyor. Bunun yanı sıra kot havası verilen modellerde cep ya da boydan düğmeler de kullanılabiliyor.

Uzun Kısa Kalem Etek Modelleri

Eğer kıyafetleriniz içinden kalem eteklerinizi kullanmayı düşünüyorsanız uygun kombinlerle çok düzgün bir fiziğe sahip olabilirsiniz. Daha toparlayıcı olması için korse kullanabilirsiniz. Bunun dışında kalem etek modelleri tek renkli gömlek ya da bluzlarla da kombinlenebilmektedir. İş yaşamınızda bu şekilde kullanırken günlük yaşamda kısa tiöşrtlerle ya da belden bağlamalı gömleklerle kombinleyebilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı olarak görebileceğiniz kalem etek modelleri 2014 koleksiyonu her zevke uygun tasarımlar sunduğu gibi şık ve kolay kombin imkanları da vermektedir. Bu nedenle ister günlük yaşamınız isterseniz de özel zamanlarınız için bu tür etek modellerine yer verebilirsiniz.

Uzun Kısa Kalem Etek Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -