Yeni Sezon Bayan Kot Gömlek Modelleri

Yeni Sezon Bayan Kot Gömlek Modelleri

Kot kıyafetlere olan ilgimiz her geçen daha da artıyor. Her ne kadar diğer kıyafetlere göre daha pahalı olsa da bayanların kot gömlek modasına uyduğunu da görebiliyor. Bu nedenle de bayan kot gömleklerine biz de baktık. Bu yıl bayan kot gömlek modelleri oldukça şık seçimler sunuyor. Günlük yaşamda hem şık hem de rahat bir kıyafet olması nedeni ile tercih edilen kot gömleklerde farklı detaylar eklenerek model yelpazesi genişletiliyor. Üstelik tek bir bayana değil hem kapalı hem de açık bayanlara hitap eden kot gömlek modelleri sportif ve modern bir görüntü de katıyor.

2014 bayan gömlek modelleri arasında en sevilen tasarımlardan bir tanesinin de kot gömlek olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu yıl küçük, büyük her bayanın üzerinde kot gömlek görmek mümkün. Farklı detaylar var. Öncelikle yaka kesimlerinde farklılık sağlanan modellerde hakim yaka ya da sivri yaka modeller kullanılıyor. Hazırlanan modellerde eğer sadelik olmasını istemiyorsanız yakası işlemeli modelleri kullanabilirsiniz. Renkli taşlarla işlenen modeller bu yıl da kullanılıyor. Bunun dışında cep işlemeli modeller de bu yılın kot gömleklerindeki abiyeler olarak görülebilir. Bunun dışında hakim yaka seven bayanlar için de sade, hakim yaka kot gömlek modellerinin olduğunu söylemekte yarar var. Bunun dışında bayan kot gömlek modellerinde kesimler de model yelpazemizin genişlemesini sağlıyor. Dar ve normal kesimler kullanılıyor. Dar kesimli modellerde belde daralan normal kesimlerde beli daha bol bırakılan modeller var.

Yeni Sezon Bayan Kot Gömlek Modelleri

Geçtiğimiz yıl önü kısa arkası uzun tunikler bu yıl da kullanılıyor. Üstelik bu modellerin kot gömlek tasarımları da bulunuyor. Önü kısa arkası uzun bir kot gömleği dar paça bir beyaz pantolonla tamamlayabiliyorsunuz. Bunun dışında seçtiğiniz kot gömleği farklı renkteki bir pantolon ya da mini etekle kullanabilirsiniz. Bayan kot gömlek modelleri bu yıl oldukça iddialı tasarımlar da sunabiliyor. Yaka altın dekolteli tasarımlar az da olsa bu yıl görebileceğiniz ürünlerden bir tanesi. Bunun dışında daha yumuşak ve rahat kot gömlekler bayanların yaz aylarında seçebileceği şık tasarımlar arasında yer alabilir.

Yeni Sezon Bayan Kot Gömlek Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -