Yeni Sezon Bayan Sandalet Modelleri

Yeni Sezon Bayan Sandalet Modelleri

Bu yaz sandalet modası hakim! Spordan abiyeye, klasiğe her zevke kadar binlerce modeli görmek mümkün. Hazırlanan her model sadece bir sandalet olarak değil farklı bir tarz olarak da bayanları cezp ediyor. Ancak bu yıl sandaletlerde öne çıkan modeller deri kullanılan ürünleri kapsıyor. Deriden üretilen pek çok modeli farklı şekillerde görmek mümkün. Öncelikle yaz aylarının en kullanışlı ayakkabı seçeneğini sandalet olduğunu söylemek gerek. Tasarlanan modeller arasında seçim yapmak ise bayanlara kalıyor. Hazırlanan binlerce model var. Bu sezon için hazırlanan deri sandalet modellerinde TPU tabanlı modeller ağırlıkta.

TPU taban sıcak havada serin tuttuğu için daha sağlıklı görülüyor. Bu nedenle de bu sezon tasarlanan modellerde TPU tabanlı modelleri sık göreceksiniz. Bunun dışında tasarımlar görülmeye değer. Her zaman olduğu gibi parmak arası sandalet modelleri bu yıl da kullanılıyor. Hazırlanan modeller renkli deri tasarımları içeriyor. Hardal, lacivert, turuncu, kırmızı, beyaz ya da kahverengi tonlarda göreceğiniz deri sandalet modelleri oldukça şık duruyor. Sandalet derisinden hazırlanan motiflerle işlenen modeller hem sportif hem de klasik giyinmeyi sevenler için uygun olabilir. Bunun dışında elbise ve pantolon altında rahatlıkla kullanabilmeniz için sıfır düztabanlı modeller hazırlanmış. Kullanılan modeller bununla da bitmiyor. Topuklu seven bayanlar için de elbette daha yüksek tabanlı modelleri bulmak mümkün.

Yeni Sezon Bayan Sandalet Modelleri

Dolgu topuklar sandaletlerde de kullanılabiliyor. Bu anlamda az ya da daha fazla yükseklikte dolgu topuk sandalet göreceksiniz. Parmak arası dışında bant ve şeritli modellerde de özellikle dolgu topuk sandaletler hazırlanıyor. Hazırlanan modeller de oldukça şık. Eğer elbise kullanmayı seviyorsanız altına dolgu topuk bir sandalet çok şık duracaktır. Aynı şekilde bu yıl tasarlanan terliklerde de aynı özellikleri görmek mümkün. Yaz aylarında terlik ve sandalet kullanmak diğer ayakkabı çeşitlerine nazaran daha iyi bir seçim olabilir. Bunun dışında üzeri sade olarak hazırlanan modelleri bir süre kullandıktan sonra değiştirme şansınız olur. Üzeri desensiz bantla hazırlanan bayan sandalet modelleri simli ya da parlak kumaşlı olabiliyor. Siz de üzerini boncuk ya da taşlarla değiştirebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -