Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu ayakkabının bir kadının hayatında farklı bir yeri vardır. Zaten ayakkabı olması bile bir bayan için büyük bir anlam ifade eder. Bu nedenle de bu sezonun öne çıkan topuklu ayakkabı modellerine yer vermezsek olmaz. Bu sezonun şık tasarımları, renkli ve canlı görünümleri ile pek çok kadını büyülüyor. Elbette yüksek topuklar daha seksi ve daha göz alıcı modeller sunuyor. Bu sezon kullanabileceğiniz renkler arasında en çok öne çıkan renk pudra ve dore. Her dokuda ve her modelde dore renk ayakkabılar görebilirsiniz. Bu sezon topuklu ayakkabılar kadar sandaletlerde de sık kullanılan bir renk. Bunun dışında bu yılın öne çıkan topuklu ayakkabı modellerine gelin birlikte bakalım.

Yüksek topuklar cesur bayanların en sevdiği ayakkabı modellerini oluşturuyor. Yaklaşın on santim kadar yüksekliğe sahip olan modeller oldukça şık. Bunun yanı sıra her zaman kullanabileceğiniz modeller içermesi nedeni ile seçenekleriniz arasında yer alabilir. Bu sezon rugan şıklığı ayakkabılarda bir başka duruyor. Elbette yaza özel tasarımlar var ancak ruganların yeri tartışılmaz. İş yaşamında, günlük hayatta ya da özel bir davette çok rahat kullanabilirsiniz. Stilettolar hala kullanılıyor olsa da bu sezon daha çok yılan derisi görünümlü modeller seviliyor. Bilekten bağlamalı, burnu açık modeller ise elbette yaz şıklığını öne çıkaran modellerden. Bu tarz modellerde çivi topuk kullanıldığı için kullanacağınız yere dikkat etmenizde yarar var.

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bu sezon geçtiğimiz yıl da sevilen dolgu topuklar yeniden gündeme geliyor. Hem terlik ve sandalet hem de topuklu ayakkabı olarak karşımıza çıkan dolgu topuklardaki tek fark ise onların da aşırı yüksek tabanlar içermesi. Bu sezon orta derece modeller pek çok. Seçeceğiniz model ya çok yüksek ya da düz taban olabilir. Bu sezon sınırlar zorlanıyor da denebilir. Dolgu topuk modellerde bantlı tasarımlara ve keten kumaşlara yer veriliyor. Yaz aylarında hem yüksek topuk olması hem de rahat kullanılması nedeni ile dolgu topuklar tercih ediliyor. Renklere gelince: kırmızı, dore, bej, siyah, sarı, lacivert, taba, pudra gibi renkler de ayakkabılarda en çok göreceğiniz renkler arasında yer alıyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık -